Centrum Techniki Komputerowej Technikum nr 1 w Chojnicach
Home CISCO
Akademia Lokalna CISCO

Miło nam poinformować, iż przy naszej szkole została uruchomiona

Akademia Lokalna CISCO.

banner_cisco

Dwoje nauczycieli, Radosław Gierek oraz Krzysztof Kowcun, zdobyło uprawnienia certyfikowanych Instruktorów Akademii CISCO, z zakresu kusu IT Essentials: PC Hardware and Software.

Kurs IT Essentials PC Hardware and Software to podstawowy kurs w ofercie programu Cisco Networking Academy. Dostępny jest w języku polskim. Jest autoryzowanym szkoleniem przygotowującym do zdawania egzaminu certyfikacyjnego CompTIA A+.

Przeznaczony jest dla osób zainteresowanych rozwijaniem swoich kompetencji informatycznych. Pozwala na zdobycie praktycznych umiejętności informatycznych umożliwających zdobycie pracy na stanowiskach pomocniczych np. asystent help desku.

Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się do ww. nauczycieli po szczegóły dotyczące szkoleń.

cisco_netacad

Poprawiony: piątek, 04 listopada 2011 14:35